Chapter One by Piotr Kwiatosz to pierwsza restauracja fine dining w Lublinie, która umożliwia celebrowanie wyjątkowych chwil bez krzty pośpiechu w eleganckim, a jednocześnie przytulnym wnętrzu zlokalizowanym na urokliwym Starym Mieście Lublina.

Chapter One to wyrafinowane dania z wyselekcjonowanych składników, unikatowa forma podania, profesjonalny serwis i wyjątkowa atmosfera. Te wszystkie elementy tworzą kompletną całość i mają jeden wspólny cel, cel którym jest zmiana wyjścia do restauracji w przeżycie godne zapamiętania.

Każdego dnia nasz wykwalifikowany zespół stara się zaskoczyć gości tym jak można przygotować produkty oraz łączyć je w intrygujące propozycje. Wyszukane wina i alkohole doskonale dopełniają konsumpcję o niewyobrażalną ilość aromatów i smaków, tym bardziej potęgując pozytywne wrażenia z kolacji. To wszystko pozwala na rozpoczęcie przygody w restauracji Chapter One by Piotr Kwiatosz, która serdecznie zaprasza na unikatowe kolacje degustacyjne oraz private dining.

Zapraszamy do naszej niewielkiej, kameralnej restauracji o eleganckim wnętrzu położonej w samym sercu Lublina oraz udziału w tworzeniu kulinarnej historii razem z nami…

Tylko u nas sielankowe składniki pachnące Lubelszczyzną konfrontują się z elementami kuchni z całego świata.

Restauracja Chapter One by Piotr Kwiatosz to idealne miejsce na ważne spotkanie biznesowe lub rodzinne czy też celebrowanie specjalnej okazji w wyjątkowym gronie.